בשר הוא אחד מסוגי המאכלים האהובים ביותר עלינו  כישראלים. אנו רוצים לאכול את הבשר הטוב ביותר, האיכותי והעסיסי ביותר. אוהבי הבשר לא רוצים להתפשר על פחות ממושלם.

רבים מתושבי יבנה, אשר זו התפתחה לאחרונה ורבים מאוכלוסיית ישראל מצאה שם את ביתם החדש, מחפשים את הבשר שיספק להם רגע קטן ומושלם בדרך לארוחת על האש עם המשפחה הגרעינית או עם החברים. 

יש קצביות רבות אשר מספקות קניית בשר, אך עלינו לדעת באיזו קצבייה לקנות ואין לקנות בקצבייה בעלת מוניטין נמוך או שאנו לא מכירים אותה בצורה מספקת.

נתחים ביבנה – במה קצביה שונה מרשתות השיווק השונות?

אם בשנים האחרונות רכשנו את הבשר אך ורק ברשתותת הגדולות והיינו מחכים שעות על גבי שעות כדי לרכוש נתח בשר איכותי, כיום אפשר לחסוך את הזמן הזה באמצעות הגעה לאחד מהאטלזים השונים. בקצביות השונות לא רק שתוכלו לחסוך זמן וכסף, אלא תוכלו למצוא את נתח הבשר המתאים ביותר עבורכם ולהתייעץ עם הקצב אשר נמצא במקום, והוא יסייע לכם בבחירתכם.

יתרה מכך, ברשתות השיווק אין התמקדות בבשר בלבד אלא בשאר מוצרי המזון השונים, בעוד הקצבייה מוקדשת כל כולה לעולם הקולינריה ואוהבי הבשר, כי זו ייעודה.

צוות המומחים אשר נמצא בקצבייה עובר הכשרה מיוחדת על נתחי הבשר ויידע להתאים את הבשר המתאים ביותר לכם בהתאם לבקשתכם.

נתחים ביבנה – מה חשוב לברר לפני הקנייה?

רגע לפני שאנו ניגשים לקצבייה לרכוש את הנתח הבא שלנו בדרך לארוחת החלומות שלנו, אם הנכם אנשים שומרי מסורת ו/או אוכלים אוכל כשר בלבד, יש לוודא זאת מול צוות הקצבייה.

לרבים מאיתנו קיימת חשיבות רבה לסוג הכשרות שאנו אוכלים ולכן מומלץ מאוד לשאול את אותו מקום האם יש ברשותו תעודת כשרות ומהיכן, ולאחר שנקבל את כל התשובות השונות נוכל לקנות בראש שקט ולקבל את מבוקשנו. עם זאת, לא רק עניין הכשרות חשוב וקריטי, שווה עוד לבדוק את המוניטין של המקום ולקבל המלצות עליו בהתאם.

נושא חשוב נוסף הוא עניין אריזת הבשר – דאגו כי נתחי הבשר שאתם עומדים לקנות נשמרו בקירור בתנאים הנדרשים, ועם קבלת הנתח, בדקו כי הוא ארוז בצורה טובה ואיכותית, כך שמיד לאחר מכן, נוכל להגיע בבטחה הביתה ולהכניס אותו למקפיא עד להכנת האוכל.

נתחים ביבנה – היכן נרכוש את נתח הבשר הבא שלנו?

קצביית נתחים דוגלת ב-מקצוענות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, עם מגוון עצום של סוגי בשר מכל חלקהו כדי לספק את הנתחים הטובים, והעסיסים ביותר לרווחת לקוחותיה. הסניף של נתחים בעיר יבנה נמצא ברח’ הנחשול 22.

נתחים שמה לעצמה מטרה והיא לדאוג להביא את הבשר המובחר ביותר מהמשק ללקוח תוך בקרה ופיקוח ברמה ההדוקה ביותר לפי הכללים המחמירים.

עגלה
אין מוצרים בעגלה.
חזרה לחנות
0

אזור חלוקה

יום חלוקה

דמי משלוח

מינימום הזמנה

רחובות, גבעת ברנר, גן הדרום

ב

30₪

250₪

בית גמליאל, כפר הנגיד, גאליה

ב

20₪

250₪

סיתריה, רמות מאיר, בית אלעזרי

ב

35₪

300₪

נס ציונה

ד

30₪

350₪

אשדוד

ג

40₪

350₪

ישובי גדרות

ג

30₪

300₪

גדרה, קידרון, גן יבנה

ג

40₪

350₪

גני טל, חפץ חיים, יד בנימין, רבדים, בני ראם, בני עייש

ג

45₪

400₪

מזכרת בתיה

ג

40₪

400₪

אירוס, עיינות, בית עובד, בית חנן, פלמחים

ג

35₪

350₪

בסיס פלמחים

ד

ללא דמי משלוח

אין מינימום הזמנה

ראשון לציון

ג

40₪

500₪

יבנה

ב-ה

15₪

200₪

ניר גלים, בני דרום

ב-ו

ללא דמי משלוח

אין מינימום הזמנה

*אזורי משלוח נוספים אפשריים בתיאום מראש ותחת מחירי משלוח מותאמים אישית.
* הזמנות עד לשעה 14:00 יסופקו באותו היום, הזמנות שיתקבלו לאחר מכן יסופקו ביום המשלוח הבא.
* סביב תקופות חגים ומועדים יתכנו שינויים בימי האספקה ומומלץ לוודא טלפונית.

תקנון אתר נתחים

 

 1. אתר נתחים הוא אתר אינטרנט, במסגרתו תוכלו לבצע הזמנת מוצרי בשר, דגים, עופות, ומוצרים נלווים מהחנות.
 2. האתר מנוהל על ידי קצביית נתחים הנמצאת ברחוב הנחשול 22 יבנה.
 3. ניתן ליצור קשר בטלפון 054-70-90-70-9, דרך האתר או דרך דף הפייסבוק של נתחים.
 4. הזמנה או פעולה אחרת באתר מאשרת כי קראתם והסכמתם לתנאים ולהוראות הרשומים בו ,התקנון מהווה הסכם מחייב בינכם לבין נתחים.
 5. התקנון רשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומכוון לשני המינים באופן זהה.
 6. אדם או חברה המבצעים פעולות באתר מסכים בפועל לתנאי התקנון שכן תהליך הרכישה והמשלוחים מתבצעים בכפיפות לתקנון זה והוראותיו. כמו כן לא תהיה כל תביעה כנגד הנהלת נתחים או בעליה הפועלים מתוקף התקנון להלן.
 7. נתחים שומרת לעצמה את הזכות לשינויים באתר ותכניו ללא התרעה מוקדמת וכל שינוי תקף מרגע רישומו באתר. כמו כן נתחים תהיה רשאית להפסיק את פעולות האתר והנכם מתבקשים לעיין בתקנון מעת לעת ולהתעדכן בשינויים שחלו בו.
 8. נתחים תהיה רשאית לערוך סקרי שביעות רצון מעת לעת על מנת לשפר את השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה. הסקר יתבצע דרך מייל או הודעה לטלפון ומן הפרטים שהלקוח מסר בעת ההזמנה והם ישמשו את נתחים לשם ביצוע הסקר.
 9. רשות שימוש לכל אדם או תאגיד המחזיקים כרטיס אשראי בתוקף. שהונפק על ידי אחת מחברות האשראי בישראל המכובד בישראל ובכפוף לכך שמסרו את כל פרטיהם כמבוקש בהליך ההרשמה לאתר נתחים.
 10. שעות הפעילות לשרות לקוחות או הזמנות טלפוניות הינן:

ימים  ב-ה בשעות : 09:00 עד 19:00 וכן ביום ו’ מ 09:00 עד 13:00

הזמנה שתתקבל עד השעה 14:00 תסופק באותו יום. הזמנה שתתקבל החל מהשעה 14:00 ואילך תסופק ביום המשלוחים הבא לאזור המבוקש. 

 1. למזמין לא תהיה כל טענה או תביעה כנגד תאריך התפוגה המצויין על המוצר שסופק ללקוח כל עוד תאריך התפוגה הרשום על המוצר היינו בפרק זמן סביר לפני תום התפוגה.
 2. מוצרים שונים לא תמיד קיימים וזמינים על אף שהם מופיעים באתר. ללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה כלפי נתחים בגין מוצרים שלא סופקו.
 3. מוצר שלא סופק לא יחויב.
 4. נתחים עשויה להציע מוצר חלופי למוצר אשר אינו קיים או אינו זמין במלאי. היה והלקוח הביע הסכמתו לכך, יסופק מוצר חלופי ויחויב בהתאם למחירו.

מבצעי מכירות:

1.נתחים עשויה להציע מבצעי מכירות למוצרים שונים מהמגוון המצוי בחנות, המבצעים על פי שיקול דעתה הבלעדי של נתחים והיא רשאית להתחיל ולסיים מבצעי מכירות בזמן שתקבע וללא התראה מוקדמת.

2.המוצרים שבמבצעים השונים מוגבלים בכמות ויהיו תקפים עד גמר מלאי המוצר. ללקוח לא תהיה תביעה בגין סיום מבצע עקב גמר המלאי.

מחירי המוצרים:

1.נתחים קובעת את מחירי המוצרים והם מצויינים ומוצגים באתר בדפים השונים. לנתחים שיקול דעת בלעדי בשינוי ועדכון מחירים מעת לעת.

2.מוצרים במבצע יסופקו במחיר מבצע בתנאי שהמבצע מופיע באתר נתחים בלבד ובתוקף בזמן ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח. 

 1. עשוי להיות הבדל בין מחירים ומבצעים בחנות ובאתר. מבצעי החנות תקפים לרכישה בחנות בלבד ומבצעי המשלוחים תקפים להזמנות באתר בלבד אלא אם צוין במפורש אחרת.
 2. כאשר מתבצעת רכישה של מוצרים הנמכרים על פי משקל ומסופקים ביחידות שלמות כמו אריזות ייתבקש המזמין לציין את מספר היחידות מאותו הסוג שברצונו לרכוש היחידות יישקלו ובהתאם יחושב מחיר הקנייה .
 3. מחירי המוצרים באתר כוללים מס ערך מוסף (מע”מ).
 4. חשוב מאוד:

ייתכן הבדל בין משקל המוצר שהוזמן למשקל המוצר בזמן הכנתו לאספקה. נתחים תעשה ככל שביכולתה לספק את המשקל הקרוב בערכו למשקל אותו ביקש הלקוח ואולם סטייה סבירה (עד 15%) היא הגיונית והחשבון ייעשה בהתאם למשקל שסופק בפועל בין אם הוא גבוה או נמוך מהמשקל אותו הזמין הלקוח. ללקוח לא תהיה תביעה או טענה בשל הבדלים בין משקל ההזמנה למשקל אשר סופק בפועל.

 

התשלום:

1.נתחים שומרת לעצמה את הזכות לקבוע הסדר תשלומים וכל אמצעי תשלום שהיא תבחר כמו גם ההסדרים שונים ללקוחות השונים זאת בנוסף לרשום לעיל.

2.תנאי האשראי בזמן הקנייה הינם בהתאם לתנאים הנוהגים בנתחים.

3.נתחים שומרת לעצמה בלעדיות בשל הזכות לשנות את דרך התשלומים כולל הפסקתם בכל זמן שתחליט ותרצה לעשות כן.

4.הלקוח המזמין יישא באחריות מלאה לנזק מכל מין וסוג שייגרם לו או לנתחים או לצד ג אחר כלשהו בגין טעות שביצע המזמין בהקלדת הנתונים כגון טעות בהקלדת כתובתו טעות בהכנסת פרטי כרטיסי האשראי, טעות בהקלדת הכתובת לאספקת ההזמנה וכיו”ב.

5.נתחים עשויה לכבד כרטיסים של תן ביס וסיבוס. לכשאפשרות זאת תהיה קיימת ניתן יהיה לרכוש ממוצרי החנות ולשלם בתן ביס או סיבוב למעט עבור מבצעי מכירות למיניהם. נתחים שומרת לעצמה זכות להקים ו/או להפסיק את ההתקשרות עם חברות תן ביס וסיבוס לאלתר ובכל עת וללא התרעה.

 

משלוחים:

1.שרות משלוחים מוענק בערים מוגדרות ובתעריף משתנה. מובהר בזאת כי נתחים יכולה לשנות ולעדכן את יעדי המשלוחים ומחיריהם ללא התרעה ובכפוף להחלטת הנהלת החברה.

2.הזמנת משלוחים לאזורים שמחוץ לרשימה תתאפשר בתיאום עם החנות ובכפוף ליכולת חברת המשלוחים לבצע את ההזמנה.

3.הזמנות באתר ניתן לבצע בכל שעות היממה ואולם שרות המשלוחים פועל בימים ב-ה בין השעות 10:00 עד 18:00.

 1. הזמנות לאיסוף ניתן לאסוף מהחנות לאחר תאום טלפוני במספר: 054-70-90-70-9.

5.מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים במועדים המצויינים בתקנון זה לרבות במועדי האספקה, שעות פעילות האתר ושעות פעילות שירות הלקוחות וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי של נתחים.

6.על הלקוח להיות נוכח בכתובת אליה הזמין את המשלוח. היה והלקוח לא נמצא בכתובת המשלוח ולא ניתן ליצור קשר עימו ולתאם אספקה, יוחזר המשלוח לחנות והלקוח יחויב בדמי משלוח כפולים- גם עבור המשלוח שלא נאסף וגם עבור המשלוח המחודש.

 1. ביקש הלקוח להשאיר את המשלוח לידי דלת ביתו או אחר, האחריות על המוצרים היא של הלקוח ובכל אירוע של קלקול, גניבה או חוסרים לא יוכל לבוא בטענות לנתחים. ככלל בגלל רגישות המוצרים נתחים תימנע מלהשאיר משלוחים שלא בידי אדם אלא אם הונחתה לעשות כך בידי המזמין.

8.אזור פעילות נתחים מוגדר בעמוד הרלוונטי באתר. נתחים שומרת לעצמה את הזכות לעדכן אזורי פעילותה מעת לעת וללקוח לא תהיה טענה או תביעה בשל כך. 

 

דמי משלוח:

1.הזמנה באתר תחייב את המזמין בדמי משלוח. דמי המשלוח הם בנוסף לתשלום ההזמנה.

2.האזורים מתומחרים בנפרד בהתאם להסכם עם חברת המשלוחים. נתחים תעדכן את דמי המשלוח מידי זמן ועל פי שיקול דעתה הבלעדי ואין התחייבות להודיע מראש על שינוי או עדכון מחיר.

3.נתחים תציע שירות משלוחים בכל עת שניתן ובכפוף ליכולת האספקה. לנתחים תישמר הזכות ושיקול הדעת הבלעדי שלא לספק הזמנות כלשהן.

4.מובהר בזאת כי איחורים או השהיות באספקה מרגע שהמוצרים עזבו את החנות ויצאו למשלוח אינן באחריות נתחים ולא תהיה ללקוח כל תביעה או טענה בנושא.

5.נתחים אורז את המוצרים בשקיות שונות וללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה בנושא.

 

החזרת מוצרים:

1.על הלקוח המזמין לבדוק את תכולת המשלוח עם הגעתו במידה שנתגלו אי התאמות, הלקוח יתקשר לנתחים לברר כל מקרה לגופו.

2.ניתן לבטל הזמנה כל עוד לא נשלחה ללקוח הודעת “הזמנה מוכנה”. לאחר שההזמנה מוכנה, לא ניתן לבטלה והלקוח יחויב במלוא מחיר ההזמנה.

4.שינוי ההזמנה יכולה לעשות דרך הטלפון/ ווטס אפ.

5.נתחים רשאית לבטל הזמנה ובתנאי שהלקוח יקבל הודעה על כך, הלקוח לא יחויב בגין הזמנה שבוטלה על ידי נתחים.

 

מועדון לקוחות:

1.לקוח אשר מצטרף למועדון הלקוחות “מועדון נתחים” מאשר בעצם הצטרפותו ואת הסכמתו לתקנון המועדון ולכל התנאים הרשומים בו.

 

אחראיות:

1.נתחים אינה אחראית על רכישה באתר בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעל כרטיס או לנזק או הפסד שייגרם ללקוח המזמין או לצד ג כתוצאה מרכישה באתר נתחים.

2.אתר נתחים הינו אתר מאובטח ועם זאת נתחים אינה אחראית על נזק שייגרם על ידי צד ג כלשהו שייכנס לאתר ויגרום נזק.

3.נתחים לא תהיה אחראית ולא תישא בשום נזק שייגרם ללקוח בעקיפין או במישרין עקב איחור במועד אספקה או פגם במוצר זה או אחר.

4.נתחים תישא באחראיות רק במקרה של רשלנות וגם אז תהיה מוגבלת לגובה סכום המוצר בלבד .

5.נתחים אינה אחראית על מידע בקשר למוצרים של יצרנים אחרים והמוצג על המוצר.

6.נתחים לא תהיה אחראית על נזק כלשהו הנובע מתקלות תקשורת הנובעת ממחדלים, מעשים ותקלות של ספקי התקשורת האינטרנט והטלפון.

 

אבטחת האתר:

1.אתר נתחים מאובטח על ידי מנגנוני הגנה מתקדמים שמירה על פרטיות ופרטי הלקוח. כל לקוח בכניסתו לאתר מתחייב שלא לבצע פעולות שיבוש. ניסיונות חדירה סריקה לאיסוף מידע של פרטי הלקוחות ונתונים מאובטים אחרים. נתחים תפעל בכל דרך חוקית נגד מבצעי פעולות אסורות כפי שהובהר לעיל.

2.שמירת פרטי הכניסה הינה באחריות הלקוח ולנתחים אין אחריות בגין שימוש לרעה בשם משתמש וסיסמא אשר לא נשמרו או נגנבו.

 

פרטיות:

 1. אתר נתחים או מי מטעמו יהיה רשאי לפנות אל לקוחות האתר באמצעות הודעה מייל או טלפון למטרות קידום מכירות, שיווק , וכו. במסגרת זו האתר יהיה רשאי להעביר לכם מידע בהקשר לנתחים.
 2. במידה שאין ברצון הלקוח להיכלל במאגר המידע, חייב להודיע על כך לנתחים בכתב.
 3. נתחים תהיה רשאית להשתמש בפרטים שהלקוח מסר ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר ודפוסי הקניה של לקוחותיו וזאת לצורך שיפור השירותים, והקשר האמצעי והבלתי אמצעי עם הלקוחות. לנתחים מותר לנתח ולמסור מידע סטטיסטי לצד ג אחר, לרבות מפרסמים, ובתנאי שמידע זה לא יזהה את הלקוח. נתחים תשמור מידע שייאסף במאגרי המידע שלה ותוכל להשתמש בו כראות עיניה וללקוח לא תהיה תביעה או טענה בעניין זה.

 

קניין רוחני:

 1. סימנים, שמות מסחריים, עיצוב גרפי של האתר, הלוגו כמו גם תמונות, תוכנות, מתכונים ומאמרים וכל חומר אחר המצוי באתר, הם הקניין הרוחני של נתחים. הזכויות בקניין הרוחני הינם של נתחים בלבד.

2.האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי. ואין לשכפל או להעתיק או לשווק או למכור או לסרוק או לתרגם או להציג או להשתמש בכל חומר כמפורט לעיל אלא אם ניתנה נתקבלה הסכמה לכך מנתחים בכתב ומראש.

 

סמכות שיפוט:

 1. הוראות הדין הישראלי בלבד וסמכות השיפוט הייחודית נתונה לבית המשפט ברחובות.

 וואטסאפ
יש לך שאלה?
נתחים
היי,
איך אפשר לעזור לך?